Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Snowboarding > Snowboard boty >

FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK

FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK

Cena produktu FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK není známa.

 

Popis produktu FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK: Flex: 6/10 (číslice udává postavení na stupnici tvrdosti Forum bot od 1 do 10; pomáhá určit jak hodně volná je ohebnost boty a kolik energie dokáže vstřebat a přenést do jízdy; všeobecně, vyšší čí... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK - popis

nahoru

Flex: 6/10 (číslice udává postavení na stupnici tvrdosti Forum bot od 1 do 10; pomáhá určit jak hodně volná je ohebnost boty a kolik energie dokáže vstřebat a přenést do jízdy; všeobecně, vyšší číslice označuje tvrdší, podpůrnější botu) - Liner: Concentrix Level 2 (jeden ze čtyř typů Forum vnitřních botiček, tradiční typ s Aegis antimikrobiální vrstvou a podpůrným panelem pro kotník z materiálu EVA /ethylvinylacetát/) - Internal Cuff: Level 2 (jeden z dvou typů vnitřních manžet, kde jsou připevněny k vnitřní straně kostry boty, díky čemuž je noha tažena proti zadní steně boty a tím se zlepšuje celkové držení paty; navíc není potřeba dalších zbytečných vrstev kolem kotníku) - Tongue: New 3D Molded Tongue (nový vylepšení anatomicky tvarovaný jazyk, roztažený do šířky tak, aby se obtočil více kolem nohy, navíc je tenčí pro ještě menší objem a příjemnější padnutí) - Outsole: Air Outsole/Midsole (jeden ze tří typů podrážek od Forum, využívající tzv. air-cartridge prostřední část podrážky pro co největší redukování hmotnosti boty) - Lacing system: BOA (speciální rychlozavazovací lankový BOA systém) - Articulating cuff: A smoother flexing shell that allows for a more secure, supportive fit (měkčí část kostry boty v kotníku, kde je potřeba maximální ohebnosti) - Arch support: Additional level of customization, removable EVA arch support (odendávací opěra z materiálu EVA, podpora klenby chodidla v rámci konstrukce podrážky)

Výrobce Forum

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard vázání nebo Snowboard obaly, Snowboard doplňky, Snowboardy.

Nejlevnější FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK akční ceny - Levné FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FORUM LEAGUE BOA WOMEN WHITE BLACK najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboard boty.